Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Jelentkezési határidők amerika...

Jelentkezési határidők amerikai egyetemekre?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek tizenkettedikes, és most kezdtem el gondolkozni azon, hogy jó lenne amerikai egyetemen tanulni. Ha ugye jövőre szeretnék jelentkezni, mármint jövő tanévben, már elkéstem, igaz? A tesztidőpontok miatt, gondolom. Mert kell ugye a TOEFL, SAT/ACT, de ha jól láttam,szeptember környékén egyikből sincs vizsga. Vagy rosszul tudom? A baj az, hogy magántanuló vagyok jelenleg, most lesznek az év végi vizsgáim, pszichiátriai kezelés alatt állok így halasztottam már három évet a gimiben. 21 leszek mire leérettségizek, ezért nem akarom tovább húzni az időt, viszont hogy őszinte legyek, még ha a felkészülést meg is tudnám oldani júliusig, nem hiszem hogy egyszerre ki tudnék fizetni annyi vizsgadíjat. nem tudtam róla hogy ősszel esetleg nincsenek vizsgák. Nagyon gáz lenne 22 évesen kezdeni az egyetemet-szóval ha érettségi után várnék egy évet miközben leteszem a vizsgákat?

2013. ápr. 12. 21:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyáltalán mikorra kell beküldeni a teszteredményeket? A jelentkezés után is lehet? mert itthon is hamarabb jelentkezünk fősulira minthogy meglenne az érettségink. Mert erről nem igazán találtam infót.
2013. ápr. 12. 21:40
 2/2 anonim ***** válasza:

A Fulbright oldalára keress rá, ott le van írva.


Egyébként már lekésted idénre, de jövőre még tudsz menni, és nem, egyáltalán nem gáz, ha 22 vagy akkor.

2013. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!