Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek mennyi az esélye...

Xma kérdése:

Szerintetek mennyi az esélye hogy külföldön el tudok helyezkedni egy Óbudai Egyetemen végzet Villamosmérnöki diplomaval? Nemsokara végzek az egyetemen nem vagyok az a zseni tipus aki mindenhez konyitana de nagyon szolgalmas és kitartó diak vagyok.

Figyelt kérdés
Szeretnek külföldön kamatoztatni a tudasomat, esetleg nemetorszagban. Mannyi az esélye hogy ott kapok munkat? Meg szeretnek egy msc is elvégezni külföldön ha felvesznek. Akinek volt mar hasonlo élmenye vagy valamilyen tanacsa az kérem irjon.

2013. jún. 12. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy mértékben függ a német nyelvtudásodtól, és itt nem csak az általános németre gondolok, mert az alap dolog, hanem a szaknyelv. Ha ezekkel úgy érzed boldogulsz, akkor már van esélyed Bsc után is. Persze Msc-vel könnyebb dolgod lenne, de ha kifogsz egy olyan munkahelyet, ahol munka mellett még támogatják is a továbbtanulásodat, az nagyon szuper. :-)
2013. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nemet nyelvvel boldogulok. Nem is ezzel van a baj. Inkabb az aggaszt hogy kimegyek külföldre és ott ahhoz hogy bekerüljek egy jo msc-s oktatasba nagyon nezik hol tanultam. Lehet hogy ott teljesen masok a kovetelmenyek mint itt.
2013. jún. 13. 08:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos mások a követelmények, de egy villamosmérnöki képzésen nem/sem lehet nagyon sok különböző dologról beszélni/tanulni. Ha úgy érzed meg tudsz bírkózni a nyelvvel, akkor én egy próbát biztosan adnék magamnak, még nagyon jól is elsülhet. :-)
2013. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!