Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan működik az angol...

Hogyan működik az angol diákhitel felvétele és úgy általában az angol egyetemre való felvételizés? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jövőre végzek és szeretnék egy londoni egyetemre jelentkezni. Hogyan kell benyújtani a jelentkezést?

A másik kérdéses dolog, hogy hogyan kell igényelni az angol diákhitelt?

Ha valaki jártas ebben a témában az nyugodtan írhat is.

KÖszönöm :)



2013. jún. 25. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugye tudod/tudjátok, hogy piszok drága lesz? Amúgy ha kint akarsz tanulni, beszélned kell annyira angolul, hogy saját magad nézz utána például a kiszemelt egyetem honlapján.
2013. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nyugi, tudok angolul, és igen, tudom, hogy drága lesz :D

nagyjából tudom is, hogy mit kell csinálni, csak szeretném, ha valaki elmagyarázná, hogy átlássam

azt például nem írják a suli honlapján, hogy az itthon szerzett érettségit vagy a jegyeket számítják-e be

2013. jún. 26. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!