Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Legjobb partyzós angliai...

Legjobb partyzós angliai egyetemek?

Figyelt kérdés
barátommal szeretnénk gimi után Angliába menni egyetemre. Melyek a legjobb ismerkedős-bulizós iskolák? tapasztalatok?
2013. aug. 7. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy az ottani egyetemekért súlyos milliókat kell fizetni évente?
2013. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk, hogy most akkor tanulni mész oda, vagy bulizni?! Azonfelül meg, ahogy az első válaszadó is írta, rengeteget kell beleinvesztálni, hogy normális egyetemen tanulhass. De gondolom ez a része nem okoz problémát :-)
2013. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megvan a tervünk, most az iskolákra lennék kíváncsi..
2013. aug. 7. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Beavatsz légyszi a tervekbe? :-)
2013. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kedves válaszolók!

SENKI nem kíváncsi a piszkálódásotokra. Ha a kérdésre nem tudtok válaszolni, akkor ne tegyétek.

Igen, elég drágák az angol egyetemek, de szerintem ezt a kérdező is tudja.

(Amúgy az angol diákhitelt felvehetik az EU-s diákok is...)


A kérdésre válaszolva pedig, habár nem tudom milyen szakra mész, de a művészeti egyetemek általában elég lazák(UAL) vagy ahol van művészeti szak(London Metropolitan University).

DE elég ilyen szempontból jók a campus-egyetemek is (Warwick)


Remélem segítettem. :)

2013. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem piszkálódás volt, csak nagyon sokan azt hiszik, hogy ez úgy működik, hogy kimegyek Angliába egyetemre és vagány élet van.
2013. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Segitene, ha tobb infot adna a kerdezo, kb milyen szakra, milyen varosra vagyik. Ajanlom a guglit hasonlo forumokon talalsz majd infot.

Csak egy brit helyen voltam, Swanseaban, nem tudnam viszonyitani. Annyi lejött nekem, hogy a videki helyeken a legtobben nem helyiek, eloszor eletukben away from home, reszben meg 18evesek sincsenek, need I say more...? (meg is halt akkor egy diak alkoholmerkezesben a szuletesnapi bulijan)Lasd meg itt:

[link]


A muveszetis kommentart en is jonak gondolom, altalanos elettapasztalat alapjan nem igyekeznek olyan helyre, ahol csak fiús/lanyos szakok vannak (muszaki informatikai foiskola kulvarosi kampuszon es nincs noverkepzo a szomszedban...).

2013. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!