Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nehéz bekerülni Londoni...

Nehéz bekerülni Londoni egyetemekre?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha jó tanuló vagy és van miből akkor nem,nyilván nem olcsó ott tanulni ,mert fizetős az egyetem,de ezt biztos tudod:). A művészeti szakokra egyszerűbb bejutni,mint mondjuk egy orvosira vagy jogra,közgazdászra.Hosszútávon megéri,mert erős diplomát ad egy londoni egyetem. [link]
2013. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyival árnyalnám, hogy a legjobb egyetemek nem koldusszegények, és ha van valamilyen tanulmanyi versenyérmed v. másban vagy kiemelkedö akkor biztos sok egyetem kínál majd ösztöndíjat. De London nem nagyon olcsó megelhetes szempontjabol sem.


Európai elsök: Ox-Camb., Imperial, UCL, illetve valahol ott van a zürichi ETH is.

2013. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!