Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tanulás Amerikában, vagy...

Tanulás Amerikában, vagy Kanadában szinte ingyen, de hogyan? Többi lent

Figyelt kérdés
Sajnos egy olyan sportágban vagyok eredményes amit nem igazán szeretek, egy barátom miatt kezdtem el, de időközben kiderült, hogy sportösztöndíjjal kikerülhetnék külföldre. Abbahagytam, mert a barátom is befejezte, és nem volt semmi, hogy ott tartson, mert nem szeretem, de viszont belegondoltam, hogy ezzel kikerülhetnék egy jó egyetemre Amerikába, 1 évet hagytam ki, viszont még simán visszatérhetek, és folytathatom a vizilabdát, a kérdés az lenne, hogy esetleg kikerülhető lenne a vizilabda, és kijuthatnék így simán egyetemre, anélkül, hogy a gatyánk is rámenne? vagy folytassam még 3 évig a középiskola alatt, és még 4 évig az egyetem alatt egy olyan sportot amit egyáltalán nem szeretek?
2013. aug. 21. 05:08
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Nem akarlak elkeseríteni, de a sporttal se nagyon fogsz kijutni, hacsak nem leszel kb. olimpiai bajnok. Náluk rengeteg az élsportoló, az ösztöndíjas helyeket simán megtöltik a sajátjaik.
2013. aug. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudsz mivel elkeseríteni, mivel gondolom fogalmad sincs a kinti vizilabda helyzetről...Michigan state egyetem, illetve egy San Diego-i egyetemnél is kapnék helyet. Ss ez az olimpiás dolog is egy orbitális baromság amit mondasz. Jelenleg 4 barátom vizilabdázik kint, és még csak a korosztálybeli válogatottban sincsenek benne, de köszönöm, hogy a kérdésemre válaszoltál.
2013. aug. 21. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Pályázz meg egy ösztöndíjat és hajrá Angol mennyen mint az állat' mert nélküle nem fogsz boldogulni. Egyik ismerősöm is kint tanúl, sportol ( Atlétika ). Jelenleg még köze sincs az olimpiához de attól még kint él/tanúl/sportol :)
2013. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20%

Ha olyanra hallgatsz inkább, aki úgy ír, mint a második válaszoló, akkor hajrá, próbáld meg.

Amúgy is próbáld meg, mert miért ne, de aztán ne siránkozz, ha nem sikerül.


És maradjunk annyiban, hogy azt meg te nem tudhatod, hogy nekem miről van vagy miről nincs fogalmam...

2013. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!