Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit gondoltok, le tudok...

Mit gondoltok, le tudok érettségizni emelt bioszból - mondjuk 60%-osra - úgy, hogy most májusban ötösre érettségiztem középszinten?

Figyelt kérdés

2013. szept. 7. 23:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gyógyszerészetire szeretnék menni, nem orvosira. Azért szeretném a bioszt most, h onnantól kezdve csak a kémiát kelljen tanulnom. Azt jobban szeretem, mert azért a biosznál egy fokkal értelmeseebben kell tanulni:) már elnézést, akit ezzel megbántok!!!!!
2013. szept. 15. 10:39
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van! Ez olyankor vicces, amikor valaki a kémia érettségi miatt marad le orvosiról és elmegy gyógyszerészetire, mert oda eléri a ponthatárt, holott a kémiát kellene nagyon tudnia és szeretnie ahhoz a szakhoz..
2013. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor remélem kollégák leszünk :D

Én sem akartam orvosira menni. Fel sem merült bennem. Szerintem a gyógyszerészeti sokkal izgalmasabb és jobb szak.

2013. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azt nem is engedném, hogy valaki orvosira jelentkezik, aztán közbe, ha nem veszik fel, akkor elmegy gyógyszerészetre. Azért az orvosin szerintem inkább biosz van, illetve biosszal kapcsolatos, a gyógyszerészeti meg a kémiával. Szóval igazad van! Én is gyógyszerészetin gondolkodtam mindig, egyszer mondjuk megfordult a fejemben, h mi lenne, ha orvosira mennék, de aztán rájöttem, h annyi bioszt nem bírnék ki:) szeretem a bioszt, de csak mértékkel:) ember biológiával, meg sejtbiológiával, biokémiával nincs bajom, de az ilyen ökológiai hülyeségek a sírba visznek:(
2013. szept. 18. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!