Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magántanulók! Milyen a magánta...

Magántanulók! Milyen a magántanulás jó vagy rossz, és megéri?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 08:03
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Másnak nehéz átlátni azt, hogy kinek lenne jó a magántanulás.

Viszont van egy ötletem, aminek segítségével jobban át tudod látni, hogy mit szeretnél:

-Írd össze, hogy miért lenne jó és miért lenne rossz a magántanulás!

Pl: Jó lenne, mert: olyan ütemben tanulhatok, amilyenben szeretnék, csak határidőre.

Rossz lenne, mert:Nem tudom beosztani a tananyagot egyedül és valaki először meg kell magyarázza.

Remélem tudtam segíteni!

2012. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
általánosba még jó, mert azt könnyen összedobod, de utána már közel sem akkora poén, mint amilyennek elsőre hangzik. én is voltam 4 éven át, nem ajánlom.
2012. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltam magántanuló... Jó is rossz is, vannak benne jó dolgok,több időd van,a saját tempódban tanulsz,de rossz,mert sokkal nehezebb...
2012. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért nehezebb?
2012. aug. 28. 07:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolj bele: egyedül kell megtanulnod mindent ( ha nincs magántanárod ami drága...) nekem volt egy ideig magán tanárom kb 50ezer ft/hó és ez még jó árnak számít mivel volt aki 90ezret kér. Az iskola évben 2x van vizsga,tehát össz-vissz 2x kapsz jegyet. Az iskolában ha van 6 1-es ed és még 5 2-esed akkor még átengedhetnek,de ha a vizsgán megbuksz akkor kampó. És persze az se jó,ha kizárod magad a közösségből (főleg ha gimiben vagy). Ha kérdésed van írhatsz.Bocs ha párszor rosszul írtam,de sietek xddd
2012. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és milyen indokkal lettél magántanuló? hol kell kérvényezni, milyen papír szükséges hozzá?
2012. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szandraga válasza:
szia. En is magantanulo vagyok, bar csak egy eve. En abszolut jobbnak latom. Sajnos nekem penzugyi okokbol kellet ezt valasztanom, de mar nem banom. A lenyeg, hogy nagyon nagyon szorgalmasnak kell lenned. Nem lehet azt csinalni, hogy najo most nem tanulok, majd holnap.. igy nem mukodik.. en pl. munka mellet csinalom, es osszeallitottam magamnak egy orarendet. rendesen megvan h mikor tanulok mit..en a matekkal voltam mindig bajba, szerencsere van olyan ismerosom, aki nagyon vagja, igy van segitseg.. magantanart en nem fogadtam, nem tudtam volna kifizetni.. szoval.. kemeny, de ha celtudatos vagy es akarod az erettsegit, akkor szorgalommal menni fog. Amugy csak egy kervenyt kell benyujtani a szuleidnek az igazgatonak, (aminek a mintajat amugy le tudod tolteni a netrol) es megkell benne indokolnod h miert akarod ezt a mgoldast. Ok majd kiertesitenek levelbe, hogy mikor vannak a konzultaciok es a viszgak. Sok sikert! :)
2013. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!