Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magántanulás. Lehetséges?

Magántanulás. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Ha most beszeretném adni a magántanulói kérelmemet az igazgatónak, és már minden tantárgyból meg van a 3 jegyem amiből év végén letudnak zárni (van, amiből sokkal több jegyem van)akkor már nem kell év végén osztályozóvizsgát tennem?


Hozzátenném, hogy a tantárgyak nagy részéből már nem tanulunk újat, hanem csak ismételgetünk, meg ilyen "lightos" dolgokat veszünk.


Persze nem olyan magántanulásra gondoltam, hogy házhoz megy a tanár, meg amiért fizetni kell.


2012. márc. 22. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal kell osztályzóvizsga olyankor is...

De miért akarsz magántanuló lenni?

Szerintem egyáltalán nem jobb mintha bejárnál mindennap a suliba

2012. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nem végleg akarok az lenni, hanem mert elköltözünk, más országba, és egy jó darabig (legalább év végéig) nem lennék itthon. Persze szeptembertől újra járnék rendes suliba.

2012. márc. 22. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

EGy ismerősöm érettségi előtt ment ki egy félévvel Angliába.

Ő is lement magántanulónak. /szalagavatója utáni nap már ment kifele/ és haza jött elballagni és leérettségizni majd vissza ment.

Tehát ilyen van.

De szerintem akkoris hazakell jönni osztályozót tenni. De erről a sulidba pontosabban tudnának választ adni.

2012. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdeztem ezt, mert ismerősöm mesélte hogy neki az osztálytársa is magántanuló lett pár hónapra, és mikor visszajött azt mondták neki a tanárok hogy ha meg lesz a 3 jegye amivel letudják zárni, akkor nem kell osztályozót tennie. Meg persze ha nem bukik meg.
2012. márc. 22. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!