Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cserediák programba szeretnék...

Cserediák programba szeretnék részt venni, lehet valami megoldás? (lent)

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy nagyon szeretnék cserediák lenni, leginkább Japán, Svédo., Finno., esetleg még más országok jöhetnének szóba.

Ezzel nincs baj, az a problémám, hogy a szüleim nem nem támogatnak, de nem is ellenzik a dolgot.

Viszont ennyi pénzt nem akarnának kifizetni 1 évre (2.300.000 körül + még pár költség). És láttam, hogy van ösztöndíjas utazás, és gondoltam megpróbálnám, de a lapon nagyon sok olyan dolog van, ami nekünk van. (pl ház, több lakás, nyaraló, autó, motor, földek..)

És emiatt gondolom az ösztöndíjas már szóba se jöhet:/


Viszont a képességeim meglennének hozzá, és csak ezzel van a probléma. Vagy megpróbáljam az ösztöndíjat így is?

Vagy van olyan ösztöndíj is ami nem a hátrányos helyzetre vonatkozóan ad kedvezményt?

Sulimban pedig Németországba van 2 hónapos cserediák út, viszont én emelt angolra járok, és a második nyelvem olasz. És a suli csak egy ajánlólevelet tud adni.


Lehet valami megoldása a dolognak?:/



2013. nov. 4. 18:45
 1/1 gyapjas orrszarvú válasza:
35%

Szia! Gyapjaska vagyok! :)

És te?

2013. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!