Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Körülbelül Londonba szerintete...

David Feher kérdése:

Körülbelül Londonba szerintetek a repülő iskola menyibe kerül olcsó áron ezt menyire lehet szerintetek részletre fizetni? :

Figyelt kérdés

és ha minden ki van fizetve menyi idő körülbelül le tenni az egészet hogy már utas szálitót vezethetek. ? mindenhol kerestem már a jó választ de lehet te tudtok e nekem ebbe segíteni.?

csak olyan válaszát szettném meg hallgatni aki jártas benne vagy ért hozzá



#pilóta #repülő #London #iskola #külföldi oktatás #pilóta iskola #repülő pilóta iskola
2013. nov. 14. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én pedig olyanok kérdését szeretném olvasni akik le tudnak írni magyarul három mondatot helyesen.


Egy pilóta

2013. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elégé rossz a billentyűzetem és nem győzöm ki javítani és igazad van ezt a szakmát pilótának hívják és nagyon érdekel hogyan és miként lehet meg oldani.
2013. nov. 14. 20:30
 3/5 Tomi FH ***** válasza:
Angliában (+ 8-9 hónap Új Zéland) a CTC körülbelül 70 000 font + létszükségleti kiadások végzi a képzés. Abban a régióban ez olcsónak számít pilótaiskola téren. A képzés egyébként 24 hónap kb. Részletfizetés van. Előre le kell tenni X pénzt, a maradékot pedig havi részletekben lehet fizetni. Van finanszíroztatási lehetőségük is, BBVA spanyol bankkal (náluk angliai ingatlanra tudsz felvenni jelzáloghitelt) a PBA Paribas egy francia bank, ők francia ingatlanra adnak hitelt viszont csak 50 000 fontig, és végül van a Skills Funding Agency erről még nem tudok pontosabbat. Tudni kell, hogy 2014 januártól-tól felmennek a képzési áraik párezer fonttal, mert beveszik kötelező elemként az upset recovery traininget is a képzésbe. Angliai még az Oxford Aviation Academy ami említésre méltó, viszont róluk nem sokat tudok :)
2013. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akk kb 24 hónap allat lehetnek utas szállító pilóta ?

És kb menyi pénz ez összesen míg leteszem a sulit?

2013. nov. 16. 15:26
 5/5 Tomi FH ***** válasza:
Hát említettem a 70000 fontot, viszont ezért olyan engedélyt kapsz amivel minden féle repülőt vezethetsz, de igazából smmilyent utasszállítót még nem tudsz. Ezen felül jön még a típusképzés ára ami még +ban kb 20-25 ezer euró (egy A320/B738 kategóiájú gépre). Tehát cak&pakk 100-ezer euró körül van a képzés, ha ilyen gyorsan, integráltan csinálod :)
2013. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!