Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha utasszállító pilóta szeretn...

Ha utasszállító pilóta szeretnék lenni, milyen iskolát kell végeznem?

Figyelt kérdés

Hova kell jelentkezni, milyen érettségi/nyelvvizsga/akármi kell hozzá? Valaki le tudná írni részletesen?

Köszi előre is!



2013. febr. 12. 20:25
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Nyíregyházi Főiskola Légiközlekedési-Hajózó szak.

Itt minden szükséges engedélyt meg tudsz szerezni, ami elvárás egy légitársasági pilóta számára. (államilag támogatott)

Az utóbbi 2 évben nem követtem a pontokat, de elötte folyamatosan 440-470 között volt a ponthatár, szóval a bejutás nem egyszerű.Emeltszintű érettségi és nyelvvizsga nélkül nem fog menni.

Ha anyagilag olyan helyzetben vagy akkor főiskola nélkül is megszerezheted az összes engedélyt,repülőklubok segítségével. 7-8 millió ft-ból ki is jön kb.

Remélem segítettem!

2013. febr. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuper, nagyon szépen köszönöm!(((:
2013. febr. 14. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit tennék hozzá, hogy ott már nem tudsz pilótának tanulni ingyen, mert megszüntették...
2013. febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen?:o

kár...:/ azért köszi!!

2013. febr. 17. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Kereskedelmi pilótajogsi kb másfél milla!!!
2013. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, érdekelne, hol csináltad meg a kereskedelmi szakszót 1,5 millióból... eddig akárhol próbáltam , mindenhol a tízszeresét mondták - alsó hangon. Ami összeget te írtál szerintem a magán engedély...
2013. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!