Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, hogy Amerikába tanulhassak tovább?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nehéz megvalósítani de azért nem hiszem, hogy lehetetlen (angolt folyamatosan tanultam, nyáron fogok felsőfokú nyelvvizsgát csinálni). Kanadába szívesen kimennék elvégezni valami repülőkkel kapcsolatos tanfolyamot vagy sulit. Pl.: Stewardess, repülőmérnök, légiirányító. Légyszi írjatok ötleteket vagy tapasztalatokat :)

2013. dec. 28. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél nagyon jó tanuló és legyen sok pénzed. A többi nem akadály.
2013. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább a pénzt itt a kérdéses. Utazás,szállás, a képzési költségek is lesznek 1-2 millió körül ha egyszerűbb.. A mai világban sajnos már nincs akkora nagy értéke a tudásnak mint a pénznek. ha lenne,akkor már nem ide készülnél egyetemre se. de amíg nincs pénz,addig marad ez az ország
2013. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A "sok" pénz mindenkinek mást jelent. Nézz utána az egyetem honlapján, milyen financial aid-ek, milyen kölcsönök, milyen diákmunka lehetőségek vannak. Így egy elég magas tandíjat is le lehet dolgozni kibírhatóvá. Persze, hogy kinek mi a kibírható, azt is definiálni kéne...
2014. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!