Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az, hogy 2ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy 2ember úgy lépjen ki egy párkapcsolatból, hogy egyik se tekintsen magára áldozatként? Hogy örüljenek annak, hogy mennyi mindent kaptak egymástól, vagy hogy mennyire sikerült megismerniük magukat a másik fél által vagy ilyesmi.

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok idealista? Szeretném megtudni mi a véleményetek. Írjatok kort és nemet a végére,ha nem felejtitek el,előre is köszi mindenkinek. További szép napot !
2013. júl. 5. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges F/16
2013. júl. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehettséges... :)
2013. júl. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
este van :)
2013. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó igazad van,nem gondoltam hogy máris lesznek válaszok...:D Köszi amúgy mindenkinek :D
2013. júl. 5. 00:31
 6/10 anonim ***** válasza:
igen. mi így voltunk 3 és fél éves kapcsolat után :) ma is ha vmi baj van és a másik tud segíteni akkor keressük egymást
2013. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen :)
2013. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát, lehet te így látod, én nem és nem is fogom, pedig sok évet lehúztunk egymás mellett
2013. júl. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor tudnám ezt elképzelni, ha szakításkor, már egyik fél sem szereti a másikat szerelemmel.


Egyébként nem. Megszakadna a szívem , azért hogy akárhányszor látom, nem ölelhetem meg, és nem csókolhatom meg... nem mondhatom neki hogy szeretem....áhh, nekem nem menne, ha szerelmes lennék szakításkor.


Ha nem, akkor semmi probléma. Még barátság is lehetne...


27/N

2013. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szeretnénk rá így gondolni, de nem megy.

28F

2013. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!