Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valakinek tapasztalata Amerika...

Valakinek tapasztalata Amerikai kozepiskolakrol?

Figyelt kérdés
Konkretabban Florida.. Par honap mulva koltozok ki es fogalmam sincs "mire szamitsak". Mennyire hasonlitanak a magyar iskolakra? Egyebkent meg 18 evesen meg felvennenek 11.be? (nagyon eltoltam az eveimet) Ilyen teren mennyire szigoruak ?

2014. jan. 27. 17:17
 1/2 anonim válasza:

Én úgy hallottam, nem valami jó az oktatás... legalább is nem jobb, mint itt. Ráadásul nyílt fegyverviselés is van, ami miatt egyik reggel simán ledurranthatnak. Én nem ajánlom.

Inkább Kanadába menj.

2014. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én is Floridába fogok menni - ha minden jól megy és középiskolába. Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, de válaszolnék rá (amennyit tudok).

Nem hiszem, hogy felvesznek 11.-be, mert az számít, hogy hány éves vagy, nem a tudás. Inkább menj College-ba.

Egyáltalán nem hasonlítanak a magyar sulikra, a színvonal tényleg alacsonyabb, és nem is annyira szigorúak. A tanárok sokkal közvetlenebbek, de van egyfajta "detention", amit gondolom már a filmekbe is láttál.

Egyébként ha már kint vagy, vagy ha kint vagy írnál nekem egy levelet privátba? Mert, mint említettem én is mennék ki. :)

2014. máj. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!