Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldön, hogy nevezik a...

Külföldön, hogy nevezik a konduktorokat? Elég idegen hangzású szó, lehetséges, hogy angolul is ugyanez lenne?

Figyelt kérdés
Ezt szeretném tanulni, de Ausztriában, esetleg Skóciában, vagy valamelyik skandináv országban. Tudom, hogy M.o.-on a Pető Intézetben képzik a konduktorokat, és most utána szeretnék nézni külföldi felsőoktatási intézményeknek is. De megakadtam egy kicsit :)
2014. ápr. 20. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

"A konduktív nevelés (vagyis a Pető-módszer) a konduktor személyéhez fűződik" - Wikipédia [link]

Ez alapján a conductive educationra kell rákeresni és úgy megtalálhatod, hogy a célországban létezik-e ilyen képzés egyáltalán.

[link]

[link] - ezt a Pető intézetesek csinálják, de itt találsz linkeket a külföldi képzésekről.

2014. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez lemaradt:

A felvi szerint a konduktorok képzésének angol megfelelője a conductor teacher, így ezzel a kifejezéssel is érdemes keresgélni. :)

2014. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyos vagy! :)
2014. ápr. 21. 14:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Egész délután próbáltam rákeresni, DE NEM TALÁLTAM SEMMIT! Lehetséges lenne, hogy a Google nem ad rá találatot? :D
2014. ápr. 21. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy magyar találmány, így lehet, hogy külföldön nincs annyi képzés (vagy egyáltalán nincs), de a facebookos oldalon amit linkeltem, ott láttam angliai és olaszországi iskolai képzést, nézz körül, ha más nem írj az oldalnak, biztos örömmel segítenek. De egyébként ha az országba végzed el, lehet azzal jársz a legjobban, külföldön attól még ugyanúgy el tudsz vele helyezkedni :)
2014. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
országban*
2014. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösziii :-))))
2014. ápr. 22. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!