Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges önállóan megtanulni...

Lehetséges önállóan megtanulni angolul? Mi a véleményetek a Kreativ Angolról? Hasznos, jól használható?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 15. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Kreatív angol nélkül is.
2011. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Ajánlanátok könyveket, amik jók?

Nem teljesen a kezdő szinttől indulnék, de azért szükségem van átismételni a dolgokat. Szóval az "újrakezdő" kategóriába sorolnám magam.

2011. szept. 15. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a kezdő :) Van többféle típusú tankönyv, és szerintem neked a kezdő és haladó kéne valamilyen középiskolai fajtából. Amellett sok gyakorlással (film nézés, sorozatok könyvek angolul) a szókincsed is gyarapszik és már tudsz is angolul.

Iskola angolhoz nem kell, ha képes vagy magadtól megtanulni egy kis nyelvtant. Ha az nem megy akkor kell tanár.

2011. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólót annyival egészíteném ki, hogy az élő nyelv gyakorlása nagyon fontos, mert tapasztalatból tudom, hogy hiába volt baromi nagy szókincsem ( könyvekből és filmekből ) amikor beszélnem kellett a gyakorlatban egyáltalán nem tudtam használni.

Ha tudsz interneten ismerkedj meg külföldiekkel és skype-on keresztül nagyon könnyen gyakorlatra tehetsz szert.

2011. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi! :)
2011. szept. 23. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, noha én iskolában is tanultam ahol néha-néha beszélgettünk azért de mivel én német után tanultam és teljesen más volt a kiejtés eleinte macera volt szóval megéri gyakorolni, de szokásos film-sorozatnézés angol szinkronnal meg pl. nekem szokásommá vált azóta sokszor angolul gondolkodni :D imádom, hogy egyszerre 2 nyelv megy a fejemben :P
2011. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!