Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egyetemistaként meg lehet...

Egyetemistaként meg lehet élni külföldön otthoni anyagi támogatás nélkül?

Figyelt kérdés
Skócia érdekelne, mivel nincs tandíj, de sajnos a megélhetés még így is elég húzós, ahogy nézegettem egy 200e Ft biztosan kéne havonta, és ez az alsó határ. Egyetem mellett, részmunkaidős állással fent tudnám magamat tartani? Adnak egyáltalán külföldinek munkát? Bármilyen segítséget - fórumlinkeket, weboldalakat, személyes tapasztalatokat - megköszönnék.
2014. ápr. 22. 19:25
 1/1 Dubi ***** válasza:

Az egyik "mentoráltam" a University of Stirlingen tanul, részmunkaidőben dolgozik az egyetemi boltban, és abból tartja fent magát.


Humános szakon szerintem megoldható, reáloson, ahol mondjuk gyakorlat is van, nehezebb, mert abszolút nem lesz választási lehetőséged, hogy bemész e a laborba, vagy nem, a munkáltatód pedig valószínűleg néha be akar majd hívni. Szóval a dolog szakfüggő is.

2014. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!