Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit tennétek a helyemben? (A...

Mit tennétek a helyemben? (A téma: Munka illetve lehetőségek)

Figyelt kérdés
Szóval, most kint vagyok Németországban, bébiszitterként dolgozom. A nyelvet nem beszélem tökéletesen, de nem annyira rosszul. Ti mit tennétek a helyemben? Kint szeretnék dolgozni, itt Németországban. Milyen tanfolyamot kellene elvégeznem, amivel dolgozhatnék? Magyarországon germanisztikát végeztem el az egyetemen. Germanisztika BA-t. Várok tippeket, ötleteket.

2014. máj. 10. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Melyik tartományban vagy? Én éppen a végén járok egy tanfolyamnak: Luftfracht Assistent Export-Import. Neu-Isenburg-ban volt a tanfolyam, Frankfurthoz közel. A tanfolyam végeztével gyakorlati helyet keresnek mindannyiunknak, főként a Frankfurt-i reptéren. Ha érdekel és erre mész oda tudom adni az anyagot és vizsgakérdéseket :D (27,N)
2014. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én Münchentől nem messze lakom
2014. máj. 10. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, engem érdekelne! Hasznos volt az Ausbildung? Egyetemet jobban megéri végezni?
2014. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!