Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 16 éves diák kimehet-e szülői...

16 éves diák kimehet-e szülői felügyelet nélkül tanulni külföldre?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kimehet, vannak olyan szervezetek, amelyek ilyen külföldi tanulást közvetítenek. Leginkább családoknál szokták őket elhelyezni.
2014. máj. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
igen ha sündisznóval veri a farkát
2014. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez nem igaz :D


Csak akkor mehet hosszútávra a gyermek,ha a szülők beleggyeznek,ileltve ha a gyámügy engedélyezi...

Tapasztalatból mondom :) Otthon hagyni sem lehet a gyerekedet,ha elötte nem voltál a gyámügynél hogy krie hagyod a gyereket. Mert ha a gyámügy megtudja akkor szívod :D

2014. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hármas! Olvastál te ilyet akár a kérdésben, akár a válaszban, hogy szülői engedély nélkül? Vagy az engedély szerinted azt jelenti, hogy felügyelet?
2014. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, en ismerek egy 16 eves francia lanyt aki egyedul tanul londonban. Ugy tudom 18 even alul nem irhat ala lakas berleti szerzodest, de errol csak hallottam.
2014. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!