Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Akik kulfoldon jarnak egyetemr...

Akik kulfoldon jarnak egyetemre/foiskolara! Hogyan jutottatok ki? Meselnetek egy kicsit errol?

Figyelt kérdés
Hova mentetek, mennyi idore, maradtok-e, mit tanultok, megbantatok? Eletkorulmenyek milyenek? Emberek? Diaktarsak befogadoak? Sok baratot szereztetek? Nyelvet mennyire beszeltetek amikor kimentetdk? Koszi elore is:)

2014. jún. 27. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Augusztus 24-én indul a gépem. Már alig várom.


Több érdekel irj privit

2014. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Regényt lehetne írni válaszként úgyhogy megpróbálok minél rövidebben válaszolni, aztán kérdezz privátban, ha valami konkrétan érdekel.


"Hova mentetek"


Cambridge Egyetem, UK


"mennyi idore"


3+1 (alap + mesterképzés) év


"maradtok-e"


Még nem tudom :)


"mit tanultok,"


Én személy szerint kémiát. A legtöbben a megyarok közül itt természettudományokat (fizika, kémia, biosz), matematikát, informatikát tanulnak, jópáran közgazdásznak, mérköknek tanulnak, az idei gólyák között pedig egész sok volt a humán szakos (nyelvészet, pszichológia, történelem, ilyesmi).


"megbantatok?"


Nem :)


"Eletkorulmenyek milyenek?"


Jók. Az élet drága, de az ösztöndíj a nagy részét, he nem is az egészet, fedezi.


"Emberek?"


Mindenki laza, és tök jó fej. Szóval mint egy rendes egyetemen.


"Diaktarsak befogadoak?"


Abszolút. Ilyen probléma fel sem merül.


"Sok baratot szereztetek?"


Igen, bár szerintem ez egyáltalán nem ország vagy egyetem, hanem inkább egyénfüggő.


"Nyelvet mennyire beszeltetek amikor kimentetdk?"


Elég szarul, közép/felsőfok között.


"Hogyan jutottatok ki?"


[link]


Október 15-e a jelentkezési határidő, az [link] oldalon keresztül kell jelentkezni.

2014. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!