Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mesélnétek a BME mérnökinfó...

Mesélnétek a BME mérnökinfó szakáról?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, a hallgatói élet, tanári kar, tárgyak, nehézség, lehetőségek, kollégium, szóval minden ami kapcsolatba hozható a BME-vel és mérnökinfóval

2014. jún. 22. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ne is foglalkozzatok velem csak szeretnék értesìtést kapni mert ez engem is éredekel -run away-
2014. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat éve jártam arra, akkor még műszaki infónak hívták. Hatalmas előadók, több száz fők évfolyamok, szigorú távolságtartás tanár-diák között. A tananyagot lenyomták, magyarázatot és segítséget a tanuláshoz már nem adtak. A légkör és az ottaniak hozzáállása számomra nagyon rossz volt. Eddigi életem legrosszabb időszakának tartom az ott eltöltöttet.


Persze biztos van akinek más róla a véleménye.

2014. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sidel ***** válasza:

Hat év óta rengeteg minden változott. A hallgatók/tanárok ahány ember, annyi féle.

A mintatantervet és ezzel együtt néhány tantárgyat is átvariáltak a szeptembertől kezdőknek. Ezen az oldalon megtalálod ezt: [link]


Kollégium: Schönherz, Tétény jön szóba többnyire mérnökinfonál. Schönherz egy 10-en szintes épület, asszem 4 személyes szobákkal. Kollégiumi jelentkezéshez mindenféle papírokat kérnek, szóval nem árt jóval előtte utána nézni.


Vannak mindenféle klubbok: társasjáték, csocsó, parkett (táncos)...


Hát BME-Corvinus kötélhúzás, disznóvágás, szalagavató, felező bál, gólyakocsma, jeges est... rengeteg féle program van.


Ez nem az a szak, ahol egy nap alatt felkészülsz egy vizsgára és ötös.

2014. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!