Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lehetek cserediák ismerősöknél...

Lehetek cserediák ismerősöknél? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mennék cserediáknak, és pont oda, ahol van ismerősöm. Azt meg lehet valahogy oldani vajon, hogy ők fogadjanak engem mint fogadó család? Mert azért mégis jobb lenne ismerősnél lenni mint idegeneknél.



2014. júl. 12. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Az idegen család is egy idő után az ismerősöd lesz...
2014. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a felkészítésen feljött egy hasonló kérdés, ott az volt erre a válasz, hogy miért mész ki: barát/ismerősök meglátogatása miatt, vagy tanulni és felfedezni?

szóval ez attól függ, hogy milyen szervezéssel mész ki cserediáknak. De ha amúgy is fogadnak, akkor simán szüleiddel letárgyalják, és beíratnak a kinti iskolába.

2014. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen tudom, hogy egy idő után az ismerősöm lesz....

és persze, nincs nekem bajom azzal, ha másnál lakok, ismeretleneknél. csak gondoltam ha már lehet ilyet, akkor szívesen mennék a barátomhoz:)

2014. júl. 14. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!