Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában tényleg csak úgy...

Angliában tényleg csak úgy lehet elkezdeni tanulni, ha tudom bizonyítani, hogy tudom fizetni arra az évre a lakhatást, kaját, egyéb költségeket (living cost)?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az USA-ban így van ezért el lehet képzelni, hogy Angliában is így van
2014. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy ez az eu-n kívüliekre vonatkozik?


én is azt hallottam, hogy igazolnom kell Németországban, hogy meg tudok élni (h pl van 8000€ a számlámon, vagy vmi egyenértékű anyagi forrást igazolnom kell), de végül soha senki meg se kérdezte, hogy miből tudok kint tanulni

2014. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Angliaban 2 dolog kell, hogy tanulhass.


Egy IELTS, vagy TOEFL es egy ajanlas angolul egy volt tanarodtol, amit le sem ellenoriznek.


En is tanultam Angliaban es siman megkapod a diakhitelt is, ami fedezi a teljes tandijat es csak akkor kell visszafizetned , ha keresel.


A UCAS.com weboldalon keresztul tudsz jelentkezni. Gyakorlatilag, ha le tudsz normalisan erettsegizni egy olyan szinten, hogy M.o-n tovabbtanulj, akkor ott is tart karokkal varnak. Minden nagyon siman megy. Mondjuk mar csak jovore tudsz jelentkezni a szeptemberi kepzesekre.


Keszulj fel a £300 szallasra per ho!


A tobbit privatban.

2014. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!