Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » New York University- Tisch...

New York University- Tisch nyelvvizsgával kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Megnéztem az oldalukat, és mindent értettem, hogy hogyan zajlik a felvételi a Filmes szakra, egyedül azon döbbentem meg hogy a TOEFL nyelvvizsgát ugye le kell tennem, de ott el kell érnem legalább 620 pontot a papír és 260 pontot a számítógép alapú teszten vagy 105 pontot ezen az iBT-n. Na de én ezt őszintén szólva most nem igazán értem, hogy ez most mi akar lenni. Valaki tud segíteni?

15/F


2014. júl. 26. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A TOEFL iBT kell leraknod mert már Magyarországon is az a legelterjedtebb. Számítógép előtt zajlik a vizsga. A programba belépsz és a következő sorrendben jönne a feladatok. Reading-Listening-Speaking-Writing. A max. pontszám 120 tehát a 105 az nem kevés.Ha elakarod érni rá kell készülni nagyon.(Magyarországon a 83 pont fölöttitől számítja a felsőfokú nyelvvizsgát.)
2014. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Már csak annyi lenne a kérdésem, hogy az lehetséges, hogy egy szemeszter 681$ legyen? Csak mert azt olvastam az oldalon...?
2014. júl. 26. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt van a tandíj mely az undergraduate képzésre vonatkozik a a College of Arts & Science tanulóinak:


[link]

Akárhogy is nézem ez 24,000 dollár körül van.

2014. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen azt latom, de en a Tiscre szeretnek menni...
2014. júl. 26. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Szépen rámész a "Tuition, Fees and Expenses" menüpontra és pont ugyanarra az oldalra kerülsz amit linkeltem.

2014. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. Már megtaláltam :)
2014. júl. 26. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!