Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki megtudná nekem mondani...

Valaki megtudná nekem mondani hogy érettségi után milyen lehetőségeim vannak a bécsi WU egyetemen? Milyen szakok vannak? Milyen a felvételi eljaras? Van e kollegiumi lehetoseg? Ha alberletbe megyek mennyibe jövökki?

Figyelt kérdés

Angolul perfect beszelek nemetul nem, de de ha muszaly kepes vagyok rá, ez kizaro ok lehet? Mindenki leirhat bármit amit csak tud, nagyon erdekel minden informacio!

Mindenképpen Bécsben szeretnék tovább tanulni,esetleg irhatnátok más egyetemekrol,foiskolakrol barmit szivesen elfogadnek nagyon erdekel minden informacio,nagyon fontos lenne!

Elsősorban beteg emberekkel főként gyerekekkel szeretnék foglalkozni/nem orvoskent/ ...kerlek segitsetek minden informacio erdekel,ezen felul barmely szakrol irhattok! Elore is nagyon koszonom!



2014. júl. 27. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Két alapszak van: Wirtschaftsrecht és Wirtschafts-und Sozialwissenschaften. Mindkét képzés nyelve német. Az utóbbi szakra van felvételi vizsga. Sajnos én csak ennyit tudok.
2014. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!