Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valóban igaz az, hogy az...

Seraphlove kérdése:

Valóban igaz az, hogy az angliai egyetemek nem fogadják el a javító érettségit? Vagy ez egyetemtől is függ?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen megköszönném, ha valaki aki kint tanul (t) tudna pár konkrétumot mondani a dologgal kapcsolatban, mert 2015-ös tanévet már egy külföldi egyetemen szeretném elkezdeni.

2014. júl. 28. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, honnan veszed és hogy tudnák meg, a bizonyítványban nincs nyoma, ha javítót tettél.
2014. júl. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel utolag teszi le ezeket, ezek nem fognak bekerulni a bizonyitvanyba, igy latjak, hogy utolag csinalta. Nem tanulok kulfoldon, de itt gyakorin olvastam, hogy nem nezik jo szemmel, ennek ellenere szerintem el kell, hogy fogadjak.
2014. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A javítót??? Lehet, hogy te nem tudod, mi a javítóérettségi, és talán a kérdező sem. Javítót nem lehet utólag tenni.
2014. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
inkább megeshet, hogy nem fogják érteni, miért van több érettségid. ha nagyon tepersz, biztos meg tudod értetni velük, hogy itt ez egy teljes értékű érettségi. (nekem egy évig tartott, mire németországban elértem, hogy fogadják el a gimi utáni szintemelő érettségimet...)
2014. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!