Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldön vannak levelező...

Külföldön vannak levelező szakok az egyetemeken? Ha igen mennyire lehet elhelyezkedni vele?

Figyelt kérdés

Külföldön vannak levelező szakok az egyetemeken? Ha igen mennyire lehet elhelyezkedni vele?


Engem speciel Ausztria érdekelne.

Van olyan szakma amit tanulnék,de sajnos csak nappalin lehet.

Sajnos sok képzés csak nappalin indul.



2014. júl. 29. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
kezdjük ott, hogy mit akarsz tanulni? igen, nyilvánvaló, hogy ausztriában is létező dolog a levelező szak, nem csak nálunk létezik. az, hogy mennyire lehet elhelyezkedni vele, szintén attól függ, hogy mit tanulnál.
2014. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Főleg gyógytornász érdekelne,de itt az oldalon olvastam hogy Ausztriában nem nagyon van levelező az egyetemeken.

Nem nagyon értettem,hogy miért?!

2014. júl. 29. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:

hmm gyógytornász szak levelezőn elég extrém, egy csomó gyakorlatuk van, amit otthonról nehéz megcsinálni...


német egyetemeken láttam levelezős gyógytornászt, de te is egyszerűen rá tudsz keresni, h physiotherapie fernstudium és aztán válogatsz. viszont németország meg talán már messze van, főleg ha mondjuk havi párszor be kell járnod.


az elhelyezkedési lehetőségek jók, azon ne aggódj :)

2014. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!