Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Olaszországban szeretnék...

Plucii kérdése:

Olaszországban szeretnék pszichológiát tanulni, hallottam Padováról, Milánoról, mi van még, melyik jó, h kell jelentkezni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!:) Én is Olaszországba készülődök,pontosabban Milánóba. Mikor érettségizel?:) Olasz nyelven vagy angolul szeretnéd tanulni a szakot?
2014. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, iden. Nem tudom melyik nyelven, hajlanek az olaszra, de abbol meg csak B1es szinten vagyok (angol B2/C1). Te miert Milanot valasztottad? Mennyi a tandij? Alberletben laksz? Es mennyire tudsz olaszul? Rengeteg kerdesem van, nagyon izgat ez a dolog!!
2014. szept. 2. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is olaszországban szeretnék tanulni, Padovai Egyetemet szemeltem ki. Én olaszul szeretném tanulni, román anyanyelvű vagyok, így nem okoznak gondot az újlatin nyelvek, szóval ezért olaszul. Első válaszoló, te mit szeretnél tanulni?
2014. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok ismét!:) Még nem kezdtem el mert csak jövőre fogok jelentkezni Milánóba. Én jelenleg középszinten beszélek olaszul és angolul is bár angolból azért erősebben:) Angol nyelvű kurzusra fogok jelentkezni,gazdaságot fogok tanulni. A tandij 1 évre kb. 1 millióf forint körül lesz nekem (mert ugye családi állapotodtól függ hogy mennyit kell érte fizetni). Szállásként már most elkezdtem nézelődni és nagyon sok hasznos oldal van ahol lehet kiadó szobákat/lakást találni. Én mindenképpen több diákkal szeretnék együtt lakni már csak a nyelv gyorsabb fejlesztése érdekében:) Vannak nagyon szép,rendezett,modern diáklakások kiadó szobákkal van ahol külön fürdővel is és szerintem ez tök buli:) Legalábbis a képeken amiket néztem,nagyon tetszenek. 500euróért keresek szobát havonta. Ha minden összejön akkor augusztusban fogok költözni. Olaszországban ugye szeptemberben van a jelentkezés,plusz kell irni ilyen felvételi tesztet is és októbertől pedig kezdődik a suli:) Neked milyen tervek vannak kilátásban? Mikor szeretnél kezdeni?:)Nyugodtan irj privátban! Szivesen beszélgetnék,megosztanék veled igy dolgokat hogy segitsük egymást:)
2014. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!