Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van itt olyan, aki Oxfordon/Ca...

Van itt olyan, aki Oxfordon/Cambridge-en tanul? Ha van, kérem írjon, szeretnék pár kérdést feltenni!

Figyelt kérdés

2014. szept. 9. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát így nem hiszem, hogy fog válasz érkezni...Szerintem nyugodtan leírhattad volna a kérdésedbe is, hogy mikre vagy kíváncsi, lehet az is tud válaszolni aki nem oda járt vagy aki csak egyszerűen járt angolszász egyetemre ezért tud nyilatkozni az angliai oktatásról....
2014. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként megkockáztatom, hogy minden kérdésedre ott lesz a válasz a honlapjukon.
2014. szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vannak dolgok, amik nincsenek fenn a honlapon. Gyakorlati tapasztalatokra lennék kíváncsi. És tudom, hogy vannak itt olyanok, akik oda járnak.
2014. szept. 10. 00:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj nekem privátba! Bármi kérdésre szívesen válaszolok.
2014. okt. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!