Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lehetséges-e a 21. században...

Lehetséges-e a 21. században az, hogy egy 7. -es diákot a tanárnője térdre kényszerítse, hogy úgy kérjen tőle bocsánatot, azért mert beszélgetett a tanítási óra alatt (rólam van szó)?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 19:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mit érdemel ez a tanárnő?
2010. jan. 19. 19:44
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg is tetted? Természetesen azt érdemli, hogy térdenállva könyörögjön az igazgatónál, hogy ne rúgja ki.
2010. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát megtettem, mert hát én olyan visszahúzódó, félénk gyerek vagyok, de megmondtam az apukámnak és azt mondta, hogy nem hagyja annyiban, mert hogy megalázott a tanárnő engem mindenki előtt

13/F

2010. jan. 19. 20:02
 4/18 anonim ***** válasza:

figyelj, magyarországon minden lehetséges.

TUdok olyan öreg tanárról aki 20-30 éve a suliban felcsinálta a diákját(!) aki később első neje lett. A gyereket el kellett vetetni. Nem rúgták ki, szépen eltusolták házon belül, a mai napig tanít. SŐT!!! a mai napig kikezd a fiatal diákokkal (középsulisokkal), meg a fiatal női tanárokkal. A női tanárokat hátsón paskolgatja, a diákcsajokat meg pl. létrára mászatja, meg beszólogat...stb.

2010. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
A tanároknak ma már nagyon kevés eszköz van a birtokában, de ezt még megtehetik.
2010. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem tehetik meg, mert törvény szerint tisztelniük kell az emberi méltóságot. Pont az a baj, hogy azokét is, akik az övéket meg nem.

1.

2010. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sajnos sok tanár idegbeteg.. Engem kicsi másodikos koromban pofozott egy füzettel mert otthon hagytam egy másik füzetet.. Úgy, hogy rajtam kívül még 4en hagyták otthon, csak épp én nem tetszettem neki. Azért jó hogy ilyen apukád van, mellettem senki nem állt ki, tűrnöm kellett 4 évig.
2010. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
0%
igen csinálhassa veled mert az ilyenekből mint te olyanokból lesz később a nemtanuló lógó gyerek. Ideje lenne már a gyerekeket tiszteletre tanitani nem úgy mint manapság, hogy a gyerek megveri és pofázik a tanárjával.
2010. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos ma már minden olyan eszközt elvettek a tanároktól,amivel úgy IGAZÁN fogni lehetne a gyerekeket. Gondolok most a tenyeresre meg a pálcázásra. Rágen ez mind megvolt,és akkor sokkal fegyelmezettebbek voltak a gyerekek.

A tanárod biztos nem tudott már mit csinálni,ezért csinálta ezt,bár szerintem jól ráb....tt a hülyeségre,ha megmondod az igazgatónak valószínű repül a suliból. De én inkább nem csinálnék semmit,mivel te idézted elő,hogy ilyet csináljon a tanárod,pontosabban nem te,hanem az oktatási minisztérium,amiért beszüntette a tanároknál a régi,jól bevált módszereket.

2010. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Aha, ha verik a gyerekeket akkor sokat elérnek...

A gyerek még idegesebb lesz és fogja vissza a dühét, mert ugye a tanár levezetheti a dühét a gyereken, és ő utána nyugodt lesz, de a gyerek az egy szót sem szólhat, mert akkor megint ő lesz bajban... marha igazságos...

A gyerek mindig csak megszívja, mert a felnőtt hangosan kiabál és a gyerek csak csöndben üljön...

Ja és én értem azt, hogy a gyerek viselkedjen jól. De már ne csodálkozzunk: A gyerek reggel nagy álmosan felkel aztán a nagy hófűvásban cipelheti a 10 kilós táskát(a fele könyvre és füzetre szükség sincsen az órán...dehát azért vinni kell, mert ha nem akkor ugye elégtelent kap...)aztán beülhet a fapadba ott ölhet reggeltől délutánig, utána meg otthon a leckével bajlódhat, utána marad max. 4 órája ami szabad. Ha még ne aggy' isten a szülő iszik vagy ilyesmi(szerencsére nálam már ilyen nincs, de volt...)

Bezzeg az Amerikai sulikban ott van a gép, otthon meg laptop, és a leckét e-mailban küldik el. Őket a sárgabusz viszi oda-vissza, és nekik nem kell 3-4 oldalt írni a füzetbe, ami benne a könyvben is de azért bekell másolni is a füzetbe ugyanazt.......


És ha arra gondolok, hogy mi volt régen amikor itt voltak a komcsik, és még a Szabad-Európát se lehetett hallgatni se rockot, és nem lehetett farmerben járni........


Oh, my God..... :( :(

2010. febr. 9. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!