Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan lány, aki örülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki örülne első randin, vagy ha találkozik egy fiúval, akivel előtte esetleg neten sokat beszélgetett, hogy csokit kapna a sráctól, és elvinné valami romantikus helyre?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel, mert én is így képzelem el, ha lessz egy lány, akivel jóba leszek, hogy ezt fogom csinálni.
2011. júl. 12. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én inkább virágot adnék, de a te ötleted se rosz!
2011. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

één örülnék az tuti:D:D imádom a csokit

de sajna vannak oan hisztis p.csák akik minden kalóriát számolnak és megsértődnek

elötte tudd meg h szereti e a csokit és h nem fogyózik e:D

2011. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Romantikus helyre? Hát nem tudom mire gondolsz, hány éves vagy? Ha étteremre gondolsz, szerintem első randin túlzás, bár kortól függ.

Én szeretem a csokit és örülnék neki. :D

2011. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 boga. válasza:

Inkább rózsára szavaznék ,mint a csokira :)

De én biztosan örülnék neki!

2011. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én örülnék, a csoki szerintem is jobb a virágnál :)


L/19

2011. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

énis örülnék, Milkát vigyél neki ;) az nyerő. vagy vmi bon-bon féleséget, a márkásabbik fajtából : D

romantikus hely, hm, legjobb választás a csoki mellé. ;)

2011. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Nem, nem étteremre gondoltam, hanem egy hangulatos parkra. Hm. Még sajnos nincs meg az a lány, akivel ez jó lenne, de ez a nagy vágyam. A csokira visszatérve, tuti nem száz forintért veszek neki ilyen hamisított csokkikat:D. Ha már tetszik, és biztosan azért tetszik, mert kedves, és jobbat érdemel.
2011. júl. 12. 23:41
 8/14 anonim ***** válasza:
ha engem viszel, kinder csokit is hozhatsz : D
2011. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hogy téged vigyelek, ahhoz beszélgetni is kéne.D:D:D
2011. júl. 13. 00:01
 10/14 anonim ***** válasza:
hát őőő ja : D
2011. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!