Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lelkileg megterhelő lehet...

Lelkileg megterhelő lehet valakinek a külföldön való tanulás?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért? Annyian mondják ezt de nem adnak konkrét dolgot rá hogy miért..lehet csak el akarnak ijeszteni a gondolattól? :D
2014. okt. 13. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Már miért lenne az?? Hülyeség...
2014. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a honvágyra gondolnak és az idegen környezetben való alkalmazkodásra/ismerkedésre.
2014. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van aki nem birja ki. Ennyire egyszeru.
2014. okt. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze. Peldaul kepzeld el, hogy azt tartod az egyik legfontosabb tulajdonsagodnak, hogy magyar vagy. Aztan elmesz kulfoldre tanulni es soha senki le se szarja.
2014. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Daniistennoje válasza:
Engem terhel igen. :D bar ket ev utan megszokhattam volna. :D
2014. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
maga a külföldre költözés is megterhelő, mert hiányzik az otthonod és a családod. nekem kezdetben annyira stresszes volt a suli és a kinti élet, hogy időm se volt a honvágyra, de most egy év után már néha előjön.
2014. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszeru... Eleve ott van a honvagy, valamint az sem konnyu, hogy idegen nyelven kell tanulnod. En kolfoldon elek, es mar lassan 5 eve vagyok kint, nem egyszeru. Belefarad az ember, mashogy kell gondolkozni, es jobban kimerit ha mas nyelven kell tanulni.

Gondold vegig, pl angol irodalmat kene tanulnod. Kepes lennel ertelmezni, elemezni egy muvet?

Bar nekem sem egyszeru, en halas vagyok, amiert megadatott ez a lehetoseg.

2014. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!