Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik elégedettek az anyagi helyzetükkel? Ha igen akkor mivel foglalkoznak? Mennyit kell dolgozni és mennyire megterhelő? Mennyi energiába került a tanulás és feljutás a pozícióhoz?

Figyelt kérdés

Szóval olyanra gondolok akiknek nem kell állandóan vagy időnként azt számolgatni hogy mennyi pénz marad ételre hónap végéig, sőt, még ha akar akkor tud venni egy új ruhát is, belefér egy kirándulás, vagy egy új biciklit vesz.

De milliomosok is írhatnak nyugodtan. :D


2011. szept. 8. 07:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
ülök a parlamentbe és olvasom a blikket meg néha megnyomok egy-két gombot.ez a melóm kapok érte 800.000-1.500.000 forintot havonta
2011. szept. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Na hát igen sajnos ilyen is van, de oda nem lehet akárhogy bejutni, mert az maffia. De szerintem ha ilyen ember lennék akkor inkább felakasztanám magam.
2011. szept. 8. 07:55
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 helyen dolgozom.Mindkét helyen irodát takarítok.Az egyiknél napi 1 órát a másiknál napi 4 órát.

Összesen havonta 1120 Font fizetést kapok.

Sajnos a nyelvtudásom hiánya miatt csak takarítani tudok.Bár anyagilag elégedett vagyok,de estére annyira fájnak a lábaim,hogy néha sírni tudnék. Voltaképpen 6-7-8 órán keresztül egyszer sem ülök le,és a lábaim nagyon elfáradnak.

Remélem ha már tudok annyira angolul akkor dolgozhatom majd a szakmámban(nyomdaipar)..Addig ez is megfelel.

2011. szept. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Asszisztensként dolgozom, 230 a fizu. A munkakörnyezet nagyon jó, ez amolyan plusz juttatásként fogom fel. Reggel örömmel megyek be, mert bár vannak hajtépős napok, nagyon jó a légkör bent.
2011. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
70%

Mi elégedettek vagyunk!

Saját 120 nm-es ház, kocsi hitel nélkül. Kb. havi 260-270 ezer bevétel, ami hitel nélkül bőven elég. Bankban is van annyi,hogy ne kelljen aggódnunk!

2011. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Én sem panaszkodom. De remélem ezt a "parlamentiek" nem olvassák, mert még a végén kiderítik, hogy napi 120 forintból is meg lehet élni.


Gazdasági ügyintéző vagyok egy kisvállalkozásnál. Havi nettó 89.000 Ft-ért (de ez legalább minden hónapban megvan), napi 8 órában. 2 órát naponta utazok a munkahelyemre. Túlórázni szinte sosem kell, mivel egyedül vagyok magam osztom be az időmet, és hajtós napokon "egyedül fáradok" el. Fizikailag nem, de idegileg kicsit sok. A párom szakmunkás, hasonló nettó bérért. Ő is órákat utazik a munkahelyére. 35 évesek elmúltunk, amikor találkoztunk, neki volt egy kocsija, nekem egy kis lakásom. Majd lett egy közös gyerekünk, építkezésbe fogtunk, hitel nélkül. Mindenki bedobta a közösbe a 25 év alatt megtakarított pénzét. 4 év alatt készen lettünk.

Tehát van egy nagy házunk (félig berendezve), kerttel, egy egészséges gyerekünk, egy "lerobbant" 20 éves kocsink, mindkettőnknek munkahelye, és spórolunk a térkövezésre.

2011. szept. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Aki a 120 nmes házat írta leírhatná a foglalkozásokat. Kíváncsi vagyok mivel lehet keresni annyit.


Én diák vagyok és egyedül élek albérletben, a családomra nem számíthatok, barátaim sincsenek igazán, és megtakarítani sem tudok pénzt. A munka mellett tanulni kell, de a munkából is épphogy annyi jön össze hogy enni tudok meg kifizessem a lakbért. Fogalmam sincs hogy fogok elhelyezkedni vagy megélni ebben az országban, minden nap mikor hazaérek úgy érzem magam mint egy öregember, semmi kilátásom nincs arra hogy összegyűjtsek egy kis pénzt valamire, nem hogy családot vállaljak.


Legutóbb is az utolsó héten már kifliken éltem, most megint van 1000 ftom 15-ig és nincs itthon sok kaja... Mostanában azon gondolkozok hogy lopni kéne, vagy bankot rabolni mint az az egyetemista. Teljesen meg tudom érteni a cigányokat, hogy ilyen helyzetben ha nincs mit enni, a lopáshoz folyamodnak. Lehet hogy erkölcstelen de szerintem más is ezt tenné ha egy hete éhezne. Nem mehetek úgy dolgozni hogy beviszek egész napra 1 konzerv halat meg egy szelet kenyeret mert be kell osztani...

2011. szept. 8. 13:31
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
120 nm-es vagyok!:) A házat ajándékba kaptuk szülőktől!
2011. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Akkor sincs jogod másoktól lopkodni, ha ételre kell a pénz! Akkor halassz az egytemen és válts teljes munkaidős állásra, vagy oszd be jobban, amid van. Nagy baj van a mentalitásoddal, ha csak a felét is komolyan gondolod annak, amiket leírtál. Tudod te milyen szörnyű érzés arra hazamenni, hogy kirabolták és feldúlták a lakásodat? Szégyelhetnéd magad!
2011. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Mer te tudod milyen érzés napokon át konzervhalat meg kenyeret enni? Ezért te nem szégyelled magad? Teljes munkaidőben vagyok, estizek az egyetemen, nem tudok többet keresni.

De gondom ez téged nem érdekel te csak a plazmatévédet félted, az meg mindegy hogy mások az utcán éhen halnak...

2011. szept. 8. 21:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!