Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tényleg ennyire borzalmas...

Tényleg ennyire borzalmas egyetemre járni?

Figyelt kérdés

Már jó ideje figyelem itt a kérdéseket.

Ahogy megfigyeltem, rengeteg olyan ember van, aki afelől érdeklődik, hogy át rakják-e fizetősre, mert nem teljesített egy csomó kreditet. Van aki nullát, van aki ott akarja hagyni, van aki szerint baromi nehéz. Oké ez szakfüggő, de rengeteg olyan kérdés van, amiben nem teljesített kreditekről kérdeztek.

Tényleg ennyire borzalmas, vagy csak az emberek nem tanulnak? Jövőre ha minden jól megy, akkor szeretnék egyetemre menni, mert baromira érdekel egy szak.

Én úgy vagyok vele, hogy ha bekerülök, akkor tanulnék ezerrel, meg nekem minden álmom az a szak, meg egyszerűen nem adnám fel. Bent ülnék minden előadáson, és nem csak a szórakozáson járna az agyam. Néhány ismerősöm azt mondta, hogy csak azok esnek ki, akik 3 nap alatt akarnak megtanulni mindent. Valakinek vélemény?


2010. jan. 24. 11:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ez rossz helyre került...
2010. jan. 24. 11:22
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

sok lusta diák van,ez tény.téged ez ne tántorítson el..


amúgy sokszor hiába gürcölsz, megesik,h.nem úgy jönnek ki a dolgok ahogy tevezed...


de neked HAJRÁ!ne add fel az álmaidat!

2010. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
*tervezed
2010. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg ennyire érdekel, és foglalkoznál is vele, akkor valószínűleg nem lesz baj.
2010. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én matek szakra járok, és igen, vannak pillanatok, mikor pokolba kívánod az egészet. De a legfontosabb, amit az utolsó 3-4 mondatodban írtál. Ezen múlik minden. Nem úgy kell egyetemre menni, hogy majdnem mindegy, hogy mi, csak majd később jól fizessen, addig is szétbulizod az agyad...
2010. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Én nyelvszakos vagyok az egyetemen. Nálunk rengetegen vannak akik tárgyakat ismételnek, és harmadéves létükre elsőéves tárgyakkal is küszködnek (én másodéves vagyok, és minden tárgyam meglett elsőre). A hozzáállás nagyon sokat számít, ami nálad szerencsére pozitív:), nemcsak a sok tanulás, úgy, hogy nem keresed az értelmét és az összefüéseket. Okosan kell tanulni, és akkor nem lesz semmi baj!
2010. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretsz tanulni, akkor egyetemre járni csodálatos dolog.

Ma már mindenkit felvesznek valahová, így azok is tömegesen járnak egyetemre, akiknek nem lenne ott a helyük, vagy nem is akarnak tanulni, és szerintem ezek írják a rossz véleményeket. Az én időmben nem volt kreditrendszer, hál'istennek, engem nem raktak volna át fizetősre, ha bármelyik tárgyat nem teljesítem, hanem kivágtak volna teketória nélkül. Soha nem kerültem a közelébe.

2010. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is elsőre sikerült minden, de nem vagyok elégedett magammal a 4 egészes átlagommal.. többet is tehettem volna :S
2010. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig tanultam és volt olyan vizsgám, ahol szóbelin olyat kérdeztek, amiről sohasem hallottam. Előadáson, könyvben sem volt róla szó. Megvágtak, volt olyan csoporttársam aki soha nem tanult és vizsgán kihúzták belőle a kettest. Erre is fel kell készülnöd.
2010. jan. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Értem... :S
2010. jan. 25. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!