Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Létezik amerikai szakmai...

Létezik amerikai szakmai gyakorlat közvetítő iroda nélkül?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ki lehet-e menni teljesíteni közvetítő iroda nélkül egy fél éves gyakorlatot, vagy ők intéznek olyan papírokat, amik feltétlenül szükségesek?
2014. nov. 19. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet menni amennyiben az adott ceg/vallalat hirdet ilyen programokat. Csapd fel a google-t es keress ra az "internship in the USA" kifejezesre es nezelodj. Erdemes olyan ceget keresni ami ismert es vannak referenciai egyeb esetben elofordulhat hogy atvernek. Ezek a vallalatok altalaban valaljak hogy elintezik neked a vizumot es a papirmunkat is.Amit meg erdemes tudni, hogy szinten kell a TOEFL nyelvvizsga amennyiben nem az adott orszagban vegezted el az egyetemet. Ezenfelul biztonsagi atvizsgalason is ateshetsz. Csaladi hatter, anyagi helyzet stb.
2014. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert gyakorlati helyet keresek magamnak, és találtam egy csomó közvetítő céget, amiknek átlag 1600-1800 dollár a részvételi díja. Érdemes rajtuk keresztül próbálkozni, vagy van esélyem egymagam is helyet találnom?
2014. nov. 19. 21:32
 3/12 szabina555 ***** válasza:
én csak olyan szervezeteket ismerek, amik hasonló áron dolgoznak, ebben viszont nincs benne az, hogy találnak neked helyet. szóval ha itt sincs, szerintem mindenképp érdemes magadnak intézned. de kérdés, hogy jobban biztonságban érzed-e magad, ha van egy közvetítő vég mögötted. de szerintem ezek csak pénzlehúzások :/
2014. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezért kérdeztem, hogy nem lenne-e ez egy kicsit sok. Vagyis persze, hogy sok, de így, hogy nem is biztos a munkalehetőség, pláne. Írtam már magamtól is szállodáknak, de ők nem válaszoltak. :/
2014. nov. 21. 19:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Te mire jutottál? Én is most nézelődöm. :) Én hajlok a közvetítő cég felé, mert elintézik a vízumot és a biztosítást.

2015. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos eléggé szorított a határidő, így közelebbi helyet kerestem, aminek a papírozása egyszerűbb. Talán majd máskor összejön :/ :)
2015. febr. 1. 16:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Azóta tájékozottabb lettem. :) Kell a közvetítő, mert ő a vízumszponzor. Anélkül pedig nem tudsz menni...
2015. febr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de örülök, hogy találtál helyet közelebb. és ne add fel, nagyon jó hely az usa :) én voltam egyszer szállodában ott work and travellel most meg mérnökként próbálok hosszab időra, J1es vízummal
2015. febr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sok sikert akkor neked, és köszi az infot :) Jövőre megpróbálok én is 1 évre kimenni :)
2015. febr. 5. 17:14
 10/12 szabina555 ***** válasza:

#8as!


hogyan próbálsz kijutni? én is mérnök vagyok, vagyis leszek, júniusban végzem, és szívesen kimennék az USA-ba dolgozni, de sajnos semmi ilyen programot, stb.-t nem találtam.. te hogyan keresel?

2015. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!