Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek van esély arra,...

Szerintetek van esély arra, hogy 18 év alatti mehessen külföldi munkára? Érdemes beleásnom magam a témába, vagy úgyse van ilyen esély?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, Angliára gondoltam. :)
2015. jan. 25. 12:50
 1/3 A kérdező kommentje:
(Nyári munkára gondoltam.)
2015. jan. 25. 12:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Maximum diákmunka.

18 év alatt minden civilizált, fejlett országban illegális a gyermekmunka, csak diákmunkáról lehet szó. Abból meg nem hiszem hogy a repülőjegy ára után sok maradna.

2015. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kocuska válasza:

Nem vagyok annyira biztos benne hogy miért külföldön szeretnél "dolgozni", mert mint az előttem írok már mondták, csak diákmunkáról lehet szó. De mire visszajönnél abból inkább veszteség vagy nagyon csekély nyereség lesz, mert fizetni kell a lakást, ételt, repülőjegyet meg még tonnányi más dolgot is(hacsak nem rokon).


Itt Magyarországon is van rengeteg jó diákmunka-lehetőség.

Jó diákmunkázást ha majd csinálod ;)

2015. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!