Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » YFU cserediák program japánba?

YFU cserediák program japánba?

Figyelt kérdés

Most kezdtem keresgélni és rábukkantam a YFU-ra. Március 1. a határidő a jelentkezés leadásához. Egy évet szeretnék kint tölteni ha sikerül.. van esetleg olyan, aki volt már kint általuk japánban, vagy akár máshol? Mennyire gond az, ha csak alap szinten tudok japánul? Milyen ez a kiválasztó beszélgetés ami megmutatja alkalmas vagyok e rá? Nagyon megköszönném a segítségeteket.


Ha esetleg valaki másik program keretein belül volt kint, akkor az Ő véleményét is nagyon szívesen fogadnám esetleg üzenetben is! Előre is köszönöm szépen!



2015. febr. 13. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt elolvastad már?


"Az ösztöndíj lehetőség a

nyári programra, valamint a Japán programokra nem

vonatkozik."


"Ár: 890.000 FT + 6.900 $"

2015. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!