Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen ösztöndíjat ajánlotok?...

Milyen ösztöndíjat ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amerikába szeretnék kimenni egyetemre pl harvard vagy MIT vagy valami hasonló műszakira gondoltam.Tudom hogy ez nevetséges de próbálkozni lehet.Ha lehet segitséget kérek meg valami tapasztalatot.
2015. márc. 3. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen irreális, USA rendszerben minden maximumra teljesítő, szakmában elismert emberek ezreit dobja vissza évente a pár elit egyetem. A szerencsések pedig fizethetnek évi 25 milla tandíjat. Pont ma munkába menet beszélgettem erről egy amerikai kollégámmal. Külsősként csak valami elképesztően kiemelkedő tehetségként rúgnál labdába.

Egy zsé kategóriás egyetemre bekerülhetsz valami ösztöndíjjal, de jobban jártál volna ha egy jobb európai egyetemen tanulsz. Ha az ösztöndíjak érdekelnek akkor pedig keress rá a neten. Ha ez nem megy, akkor pedig ne akarj amerikai top egyetemre menni... leginkább semmilyenre se...

2015. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!