Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Londonba szeretnék menni...

Londonba szeretnék menni továbbtanulni, az állatorvosi egyetemre. Ösztöndíjat lehet kapni?

Figyelt kérdés
kítűnő tanuló vagyok,kémiál és bioszból emelt szintű érettségire készülök, de még így is félek,hogy nem lesz elég,mert azt hallottam,hogy ösztöndijat nehéz kapni.
2014. okt. 10. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mész a SZIE ÁOTK-ra? A budapesti egyik legjobb állatorvosi egyetem Európában, az itteni diplomát az egész EU-ban elfogadják.
2014. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy erős egyetem ez is, de meg van az okom,hogy Londonba menjek :)
2014. okt. 10. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg az általad választott egyetem honlapján, hogy milyen ösztöndíjakat adnak. Eddig az összes egyetem, amit én nézegettem feltüntette.
2014. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem lesz elég, mert állatorvisira már valami szakmai tapasztalatot is várnak és ott konkrétan elég erős felvételi teszt is van. Épp a minap néztem én is.

Itt keresd vissza nyugodtan, de mindegyik jelentkezőnek volt valami tapasztalata, amit írt a motivációs levélben. [link]


http://www.youtube.com/watch?v=l1ZeAek0ob4


Azért a biztonság kedvéért add be a Szent Istvánra is, tényleg az egyik legjobb (nem véletlenül indít képzést gondolom már angol és német nyelven is a külföldieknek, akik ide jelentkeznek).

De azt remélem tudod, hogy az "idei" londoni állatorvosi jelentkezésről már kb. lecsúsztál.

2014. okt. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csúsztam még le , mert jövőre érettségizek, most 11.-es vagyok.Ami a tapasztalati munkát illeti, nem tudom mit kell ahhoz tenni, de ha ezen múlna megcsinálnám csak nem tudom mit kell.
2014. okt. 14. 20:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Elolvastam a levelét, érdekes .. De azon gondolkodtam,hogy ilyet irhatok en is, es a tapasztalatot ki is lehet talalni, nem feltetlenul kell tudniuk,hogy megcsinaltam e vagy nem :D
2014. okt. 14. 20:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát...azért nem szép dolog füllenteni. De esetleg menj el (ha van elég zsozsód) a Szent István Egyetem felkészítőjére, ott elvileg van boncolás is, és akkor már valamiféle feligazásg lesz, hogy voltál állatorvosi szakma közelében...vagy ilyesmi. :)

De akkor még egy csomó időd van. Sok sikert. :D

2014. okt. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Különben is hogy várhatják el hogy valakinek legyen tapasztalata már egyetem előtt... akinek nem állatorvosok a szülei az honnan szerezne tapasztalatot?
2014. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Whitepaw ebben igazad van, jogos a kerdes , Èn sem èrtem ... De azèrt megprobalok megtenni mindent Amit lehet ,hogy felvegyenek.
2014. okt. 15. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!