Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol nyissak diák bankszámlát...

Hol nyissak diák bankszámlát ill. igényeljek bankkártyát? Egyetemista leszek, igazából nem is lenne rá szükségem de hát kötelező, max. ösztöndíjat kapok rá ill. egy kis zsebpénzt de semmi mást. A lényeg hogy minél kedvezőbb legyen. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Már elkezdtem neten nézelődni de mindenhol csak az előnyöket írják, a hátrányt sehol se. Mindenhol az van hogy ez is ingyenes meg az is. Nem hinném, biztos van valahol egy kis buktató :D
2012. aug. 5. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Gránit Bankot tudom javasolni, a bankkártya éves díját kell csak kifizetni, amúgy minden más ingyenes, beleértve havi 4 kp. felvételt. A hátránya, hogy nincs sok fiókjuk, tehát a kp. befizetés az macerás, de az neked nem is kell.
2012. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A CIB bankot ajánlom, én is ott nyitottam, minden utalás ingyenes (van online feülete), az első évben nincs kártyadíj, és havi 2 ingyenes pénzfelvétel van bármelyik atomatából (ja, és van internetkártya is).
2012. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
OTP juniorról/Erste-ről mit gondoltok?:D
2012. aug. 5. 19:06
 4/6 A kérdező kommentje:
első évbe nincs kártyadíj a CIB-nél és utána mennyit kell fizetni? :)
2012. aug. 5. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Erste diákszámláját ajánlom.
2012. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első év után 500 forint/év. Az Ersténél a CIB jobban megéri.
2012. aug. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!