Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szabálysértési bírság ilyen...

Szabálysértési bírság ilyen esetben kiróható?

Figyelt kérdés
A gyermekem 5 éves. Külföldre költöztünk előtte beszéltem a jegyzővel a városunkban erről, hogy elkerüljük a félreértéseket. A biztonság kedvéért írásban is kérte, hogy jelezzem a tanköteles korú gyermekem külföldre költözését. Megkérdeztem, hogy a jövőben bármilyen kötelezettségem van e a város jegyző illetve az illetékes járási hivatal felé. Erre nemleges választ kaptam. Viszont azóta folyamatosan küldözgetik az emaileket, hogy nyújtsam be az iskolalátogatásit ellenkező esetben szabálysértési bírságot rónak ki. Az iskolalátogatásit nem szeretném Magyarországra elküldeni, mivel senkinek semmi köze, hogy hol élünk a gyereke hova jár óvodába/iskolába. Ha kikérem az iskolalátogatásit és az iskola/óvoda nevét és címét kitakarom elfogadhatják így?
2015. ápr. 7. 16:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!