Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kerékbilincselés után kifizett...

Kerékbilincselés után kifizettem annak leszerelési költségét,11.500 Ft-ot. Miért kaptam ezután még 25000 Ft-os szabálysértési bírságot is?

Figyelt kérdés
Ráadásként még 6 büntető pontot is.

2013. jan. 8. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert tiltott helyen várakoztál. Más a leszerelési költség és más a bírság.
2013. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor miért kell kerékbilincs is, miért nem elég csak a bírság? Nem értem a logikát...
2013. jan. 8. 14:53
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a kerékbilincs leszerelésének kifizetése után nem szokás a bírságot már nem kiszabni? Vagy ekkor kellett volna megvesztegetni a közterületest? Mert egy kissé úgy viselkedett.
2013. jan. 8. 14:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kerékbilincs azért kell, hogy ne tudj elmenni, aztán esetleg megúszni a bírságot. Mocsok egy banda ez, gyűlölöm a köztereseket, csak bírságolnak, de ha egy cigány betámad egy magyart, természetesen nem lehet rájuk számítani, szánalmasak. Lefizetéssel lehet, hogy olcsóbban kijöttél volna, igen. Büntetőpont viszont miért került levonásra? Azt csak a rendőrség vonhat. Ott voltak?
2013. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rendőrök nem voltak ott. Akkor nem jogos a 6 büntetőpont?

Telefonon hívtam őket és egy közteres jött egy segéd sráccal.

2013. jan. 8. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Legalizált rablás megy,nem vagy egyedül a problémáddal..


Egy zsidó maffia irányít mindent..

2013. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a válasz: ...de kimoderálnák...

Valóban így van, hogy az egyik csak a kerékbilincs leszerelésének a munkadíja, illetve a kerékbilincselők fizetése, a Caddy-k etetése stb. A 25 ezer (uramatyám, már ennyi???) az a bírság a parkolásért. A 6 büntető pont szerintem a hatóságok közötti kommunikáció "fejlődésének" lehet eredménye.

Soha nem értettem, ha egy autó nem kívánatos helyen van, akkor miért bilincselik oda. Láttam már mozgássérült helyre odabilincselt autót.

Erről jut eszembe az az eset, amikor a Ludovikánál bilincseltek azon az alapon, hogy az úttestről az egyik kerékkel kissé a sárba, porba parkoltál, akkor már a járdán állsz. Aki ismeri a területet az tudja, hogy ez nonszensz, még a kismadarat sem zavarja, hogy ott állnak az autók, gyalogost ott még szerintem senki nem látott. Ismerősöm autóját ott bilincselték meg, pont mikor a kórházba vitte a mozgássérült feleségét, és be már nem tudtak állni, mert a kórházban nem volt hely, hát odaálltak a "padkára" és bilincset kaptak az autóra. Nem kis kálváriájuk volt. Ez egy szemét banda. Csak a pénzre mennek rá. Amikor meglátták, hogy milyen nehezen mozog az ismerősöm felesége, akkor sem fordultak el és töltöttek volna ki egy tévesen megbilincselt autó űrlapot. De aki ilyen szervezett keretek között végzi a rablást, hát megértem, hogy sok félélem van benne és kevés empátia. Azért nagyon szívesen olvasnám kerékbilincselők válaszát is, hogy megértsem őket, mert biztos ők is emberek.

2013. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sportot űznek belőle..és milyen jól jövedelmez.
2013. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Q...a anyjukat ! akkor én a multkor olcsón megúsztam,épp akkor értem oda mikor végeztek a felszereléssel,még nem jelentettek le vagy mi a f...sz! Zsebbe ment egy 10-es és már vették is le! R...k! Anyámért mentem a korházba csak az volt a hiba hogy menetiránnyal szemben parkoltam, a kutyát nem zavarta, csak állitolag szabálytalan!Remélem ezek a tetvek mennek még a hozzátartozóikért a korházba!
2013. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!