Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Franciaországi középiskolában...

Franciaországi középiskolában szeretnék tanulni az elkövetkezendő egy, vagy két évben. Szeretnék ösztöndíjra pályázni, de egyszerűen franciaországit sehol nem találok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sokat keresgéltem a neten, de sajnos csak olyan lehetőségeket találtam, amelyeknek a költségeit a családom nem tudja kifizetni. 16 éves vagyok, és ebben az évben fejezem be a 10. osztályt. Bármilyen tapasztalatot, segítséget, vagy linket szívesen várok! :)

2015. máj. 11. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt, vagy egyéb "bourse aux lycéens" címszó alatt:


[link]

2015. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de ezek úgy látom, hogy ottani diákoknak a támogatásáról szól, nem pedig kiutazási lehetőségekről, és annak támogatásáról. Szóval én olyasmit keresek, mint az "evime.hu", csak hogy ez a szervezet sajnos nem működik együtt francia iskolákkal.
2015. máj. 12. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen linket én sem találtam, legegyszerűbb, ha itt érdeklődsz egy E-mailben:

education.gouv.fr

Fogalmazz meg egy francia levelet, az esetleges hibákat kijavítom, ha akarod (és ha vannak).

2015. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát az az igazság, hogy én jobb' szeretnék magyar szervezeteknél, magyar kapcsolatokat, de azért ez is megmarad B-tervnek, hogyha mást nem találok. Ha ilyesmire (fordítás, nyelvi segítség) szükség lesz, akkor majd írok, és köszönöm! :)

Ha valaki, még tudna segíteni, annak a válaszát szívesen várom.

2015. máj. 13. 19:32
 5/5 anonim válasza:
Keresd meg a Rotary Clubot a neten, veluk biztonságosan es jo áron tanulhatsz 1 evig külföldön:)
2015. máj. 31. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!