Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Anglia, Leeds környéke,...

Anglia, Leeds környéke, valami szakács iskola? Mik vannak?

Figyelt kérdés
Leeds környékén lakom. Pontosabban Batley, és már csak a jövő évem van hátra és aztán a College. Mik vannak ehez a városhoz minél közelebb? Valami szakács iskola, vagy hasonló? Kérlek segítsetek, nagyon fontos! Előre is köszi.

2015. jún. 7. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Esetleg ha a helyi collegeba betennéd a lábad és kérnél egy tájékoztató füzetet, vagy símán felmennél a honlapjukra, akkor találnál. ...most olvastam, hogy még csak most jon neked a college. Hát akkor ott keress valamit, ahova mész. Külön szakács iskola szerintem nincs, csak szak a college-ban.
2015. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt írtam "Leeds környéke de pontosabban Batley" és helyi college nincs itt. Legalább 1 óra buszozás után.

A suliban majd 11. Ben is eldönthetem, hogy melyikbe akarok menni? Vagy már most 10.ben el kell dönteni?

2015. jún. 8. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Gyere haza Magyarországra
2015. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sulidban próbálj meg még érdeklődni
2015. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mennék én magyarországra nagyon szívesen de...
2015. jún. 17. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!