Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nektek milyen volt az Erasmus?

Nektek milyen volt az Erasmus?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy milyen lmény volt voltak e rossz dolgok jó dolgok ki hogy élte meg az egészet bármelyik országban ahol járt :)

2015. júl. 16. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Én most vagyok kint 16. napja de nekem eddig megmondom őszintén nem tetszik.

Eröltetetten kell olyan emberekkel lenned akik nem a barátaid hanem a sorstársaid.

Nem fogadják el a tárgyaidat, valojaban tök feleslegesen teljesíted őket, csak azért, hogy ne kelljen visszafizetni az ösztöndíjat.

Ha van párod akkor egy kínzás, ebből a szemontból nekem is az most.

Ha hazamegyek akkor ott is csinálhatom meg az összes tárgyat.


Szerintem nem olyan nagy buli mint amennyire mondják és én nagyon gondolkodom rajta hogy hazamegyek még most és akkor fel tudom venni a fonalat az otthoni egyetemen.

2015. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de lehet csak azért mert 2 hetet vagy kint és azért mert az eleje lehet talán utána jobb lesz :)
2015. szept. 22. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Uh első, te minek mentél ki? :D:D
2015. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Hát ezaz jónagy hülyeség volt de hazajöttem és most éppen újra összekapom magam.


Első vagyok


Nem kultúrsokk volt többször voltam hosszú ideig külföldön. Egyszerűen nem gondoltam át a dolgot és kint kénytelen voltam átgondolni. 3. hét után hazajöttem és úgy érzem jól döntöttem.

Egyszerűen nem mindig minden élethelyzetben jó dolog ez ennyi.

2015. okt. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

megint első vagyok


Nekem az volt a nagyon nagy probléma ényleg hogy nem gondoltam át mielőtt kimentem, nem szerveztem meg és 3 dolog miatt volt rossz.


1. A barátnőm akivel előtte egy hónappal jöttünk össze brutálisan hiányzott. Hazajöttem és most megvan bolondulva lehet szakítani fogunk de nem baj még így is jobb itthon.


2. Álom munkám volt amire nagyon régen vártam már. Ha maradtam volna akkor elveszik.


3. Én tényleg nagyon nem akarok csúszni de azt gondoltam hogy kintről le tudom majd levelezni és rendbe lesz. Hát nem így lett volna.


Szóval tényleg azt üzenem mindenkinek hogy gondolja át, szervezze meg és akkor tényleg óriási buli meg nagy lehetőség de ha leszarod és kint kezdesz el ezeken kattogni akkor úgy jártok majd mint én és az nem jó.

2015. okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!