Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmusszal bármely európai...

Erasmusszal bármely európai országba mehetek, nem számít milyen szakos vagyok?

Figyelt kérdés

Francia szakos leszek, és már nagyon régóta szeretnék Angliába kijutni, csakhogy egy ismerősöm azt mondta, oda nincs ösztöndíj... Azt hittem, hogy nagyjából mindenhová lehet menni Európán belül.

Franciaországba is szívesen utaznék, viszont francia szakosként nem tudom, hogy ez hogy működne, hiszen, gondolom úgy, mint itthon magyar szakon, ott kint nyelvészet és rengeteg irodalom van, nem pedig nyelvtanulás.



2015. júl. 13. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Olyan külföldi egyetemre mehetsz, amelyikkel a saját egyetemednek kétoldalú Erasmus szerződése van az adott szak oktatására. Biztos van nálatok is kari Erasmus koordinátor, őt kell megkeresni, hogy a francia szakosok számára a ti karotokon milyen egyetemeket lehet megpályázni.
2015. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!