Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szeretnék kimenni kb. fél...

Szeretnék kimenni kb. fél évre családhoz vagy kollégiumba, német nyelv gyakorlására. Hogy tudnám ezt viszonylag olcsón megúszni, mégis jó helyre kerülni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, most voltam 8-os. A németet már 8 éve tanulom, de a tanárom szerintem nem valami jó... Ezért szeretnék valamilyen cserediák programra jelentkezni, akár Németországba, akár Ausztriába. Tapasztalatok, bármi érdekel ezzel kapcsolatban. Priviben is üzenhettek.

2015. júl. 26. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Cserediák programot, ilyen félév/egy éveset 10-ben vagy 11-ben érdemes csinálni, bár 9-ben már amúgy se tudnál.

A YFU, AFS szervez ilyen programokat, de olcsón nem fogod megúszni.

Én Németországban voltam a YFU-val, ha érdekelnek a részletek, akkor írj privátot, a jelentkezéstől kezdve mindenben tudok segíteni :)

2015. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!