Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hülye kérdés, de angliai...

Hülye kérdés, de angliai továbbtanuláshoz ugye kell nyelvvizsga, ami jóval nehezebb mint egy érettségi. Ha nekem emelt érettségim lesz angolból, az attól még "teljes értékű" emeltnek fog számítani?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazad van, hülye kérdés, vagy inkább érthetetlen. Most hol számítson teljes értékűnek, és milyen értelemben?
2015. okt. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem értem a kérdést, de:


Angliai felvételinél nem számít, hogy az érettségi emelt volt vagy középszintű, mivel ott nincs ilyen megkülönböztetés.


Általában még a nálunk "nemzetközileg elismertként" hirdetett nyelvvizsgákat sem fogadják el az angol egyetemek, ragaszkodnak ay IELTS vagy más meghatározott, valóban nemzetközileg elismert teszthez, ennek mindenképp időben nézz utána, hogy legyen időd felkészülni.

2015. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az emelt nyelvi érettségi a magyar állam által elismert nyelvvizsgának felel meg, azt tehát egy brit egyetem nem fogja egyáltalán figyelembe venni. IELTS vizsgát kell tenned, esetleg elfogadhatják a TOEFL vagy Cambridge vizsgákat is, de az IELTS a legbiztosabb.
2015. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ESOL-t is elfogadjak
2015. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!