Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Osztrák egyetem/főiskola?

Osztrák egyetem/főiskola?

Figyelt kérdés
valaki aki kint tanul főiskolán/egyetemen tudna segíteni? Mennyire kemény a közoktatás, nehezebb/könnyebb mint Mo-n persze ha a nyelvet nem nézzük..

2015. nov. 7. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kint tanulok jelenleg, de az egyetem már nem közoktatás!

Vannak könnyebb és nehezebb tárgyaim is, lényegében szerintem hasonló a nehézségi szint.

2015. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és milyen szakon vagy?
2015. nov. 10. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Kunststofftechnik, de hallgatom más szakok tárgyait is.
2015. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak az universitatek, ami nagyban hasonlít az otthoni egyetemekre. és van a fachhochschule (én jelenleg FHn tanulok) itt kisebb létszámú előadások vannak (30-40-50 fő) gyakorlatilag olyan mintha egy osztály lenne, minden óránk együtt van. kivéve 1-2 amikor ketté vagyunk osztva. Ez sokkal közvetlenebb, főleg nekünk külföldieknek. ha valami nem tiszta akkor tudsz segítséget kérni a tanártól, és a tanárok is jobban megismerik a diákokat.

Alapjába véve ahova én járok szerintem nem lenne nehéz, ha anyanyelvem lenne a német :D de mivel sajnos nem az ezért sokat kell tanulnom. de ez ezzel jár ha valaki külföldön tanul.

2015. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!